Profesionalumas, kokybė, patirtis nuo 1946 m.Profesionalūs buhalterių rengimo kursai Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje! Išsamesnė informacija tel.869937001.

Mokymų centras HEUREKA

Atsiliepimai

Kursų dalyvių atsiliepimai

Mes visuomet didelį dėmesį skyriame savo paslaugų kokybei ir drąsiai galime teigti, kad klientai yra mūsų didžiausias turtas! Tikimės, kad kursų dalyvių išsakyta nuomonė padės Jums lengviau apsispręsti renkantis kuriuos kursus ar mokymo įstaigą teisingiausia pasirinkti!

2013 m., rugsėjis

Mano nuomonė, tik teigiama. Kursų metu gavau tai, ko ir tikėjausi, gerų buhalterinių žinių. Kursų programa labai patiko. Labai aiškiai buvo dėstoma buhalterinė apskaita. Rekomenduoju ir kitiems būsimiems kursų dalyviams.

Aušra, Kaunas

Buhalterinis paruošimas buvo pakankamai išsamus, su pavyzdžiais. Dėstytojai aiškiai, tikslingai, supažindina su visais naujais pakeitimais. Dėstoma suprantama kalba, žmogui, kuris nedirba buhalterinio darbo. Dėkinga esu už šiuos mokslus, nes jau dirbu buhaltere. Dėkoju. Linkiu sėkmės visiems kas studijuos.

Lina, Kaunas

Labai dėkoju už suteiktas žinias buhalterinėje apskaitoje. Gauta informacija išsami. Su malonumu Jūsų organizuojamus kursus rekomenduosiu, norintiems tobulėti.

Darius, Kaunas

Iš esmės kursais likau patenkinta. Mūsų pagrindinė buhalterinės apskaitos dėstytoja sukūrė puikią atmosferą ir be jokio streso, labai paprastai ir aiškiai išdėstė savo dalyką. Buvo ir mažiau įdomių dėstytojų ar dalykų, bet, manau, bet kuri patirtis naudinga. Norėčiau patarti tiems, kurie be šių ar panašių kursų turi tik kokį socialinės srities išsilavinimą. Susidariau nuomonę, kad tokiu atveju vien pasibaigus kursus darbą susirasti būtų sudėtinga. Bet pradžiai pradėti nuo kursų, o vėliau tęsti mokslus aukštesnėse institucijose, manau, labai naudinga.

E. Kvas, Kaunas

Buhalterijos kursai man suteikė daug žinių. Į šiuos kursus aš atėjau nieko nežinodama apie buhalteriją. Šiuos kursus pradėjau nuo nulio. Baigus, tikrai žinau, kad galėsiu dirbti buhalterijos srityje. Dėkui už suteiktas žinias.

Fausta, Kaunas

Džiaugiuosi pasirinkusi, būtent šiuos Klaipėdos apskaitos mokyklos kursus. Nenusivyliau juos lankydama. Buvau skaičiusi atsiliepimus tiek apie šiuos, tiek apie kitus Kaune rengiamus kursus. Tiek gera nuomonė, tiek puslapyje išdėstyta informacija lėmė mano teisingą apsisprendimą. Išdėstyta informacija buvo reikalinga bei lengvai įsisavinama. Programai trūko laiko, bet irgi daug išmokau, supratau ir įsisavinau.

Simona, Kaunas

Labai ačiū Jums už kokybiškus kursus. Rekomenduoju visiems!

Augutė, Kaunas

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pastaba: kursų dalyvių atsiliepimai netaisyti.


Jūs esate čia: Atsiliepimai Kaune